Tercihim Eskişehir

Türkiye'nin en güvenli, öğrenci dostu şehri...

Tercihim Eskişehir 

Hedefin Üniversite Tercihin Eskişehir Türkiye’nin öğrencisiyle en mutlu kenti Eskişehir’in alanında öncü üç üniversitesi olan; Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi tercih döneminde üniversite adayları için tek platformda bir araya geliyor. Tercihim Eskişehir (www.tercihimeskisehir.com) platformunda öğrenci adayları, düzenlenecek çevrimiçi söyleşilerle; Akademisyenler ile bir araya gelerek tam 163 programla ilgili bilgi alarak bölümünü tanıyacak, geleceğine yön verecek. Bölümü, üniversitesi ve Eskişehir ile ilgili, mezun ve öğrencilerin deneyimlerine ortak olacak. Kariyer danışmanları ile kariyer yolculuğu için kendini keşfedecek. Bilim, sanat ve spordan uluslararası öğrenciliğe, uzaktan eğitim olanaklarından lisansüstü eğitime kadar üniversite öğrencisi olmakla ilgili merak ettiklerini öğrenecek. Yolu Eskişehir’den geçen bilim, sanat ve spor dünyamızın seçkin isimleri ile bir araya gelecek ve Eskişehir deneyimlerini dinleme fırsatı bulacak.

Akademisyen Söyleşileri

Bölümünü tanı, geleceğine yön ver. 163 programla ilgili merak ettiğin tüm sorular ve yanıtları.

Çevrimiçi Öğrenci Buluşmaları

Bölümün, üniversiten ve Eskişehir. Mezun ve öğrencilerin deneyimlerine ortak ol.

Kampüs Söyleşileri

Bilim, sanat ve spordan uluslararası öğrenciliğe, uzaktan eğitimden sertifika programları ve lisansüstü eğitime kadar üniversiten, kampüsün ve Eskişehir’de seni bekleyen olanaklar.

Zirve Konukları ile Çevrimiçi Söyleşiler

Yolu Eskişehir’den geçen bilim, sanat ve spor dünyamızın seçkin isimleri ile bir araya gel ve Eskişehir deneyimlerini onlardan dinle.

Kariyer Danışmanlığı

Kariyer danışmanları ile kariyer yolculuğun için kendini keşfet.